购买 SIT1602BI-21-28N-31.250000D | SIT1602BI-21-28N-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-28N-31.250000D
SIT1602BI-21-28N-31.250000D
SIT1602BI-21-28N-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-28N-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-28N-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-28N-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-28N-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-28N-31.250000D?
FEPB16HT-E3/81 FEPB16HT-E3/81 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY GP 500V 8A TO263AB, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
LDK130C08R LDK130C08R STMicroelectronics, IC REG LINEAR 0.8V 300MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
170M3668 170M3668 Eaton, FUSE SQ 350A 700VAC RECTANGULAR, Rectangular, Blade, * 查看
0759001331 0759001331 Molex, LLC, CONN HEADER 6POS DL R/A 3.05MM, -, * 查看
0430450426 0430450426 Molex, LLC, MICROFIT 3.0 V HDR /CLIP DR 30AU, -, * 查看