购买 SIT1602BI-21-28E-31.250000D | SIT1602BI-21-28E-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-28E-31.250000D
SIT1602BI-21-28E-31.250000D
SIT1602BI-21-28E-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-28E-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-28E-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-28E-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-28E-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-28E-31.250000D?
SIT2024BMAS-33N SIT2024BMAS-33N SiTime, PROG OSC BLANK 1MHZ-110MHZ, SC-74A, SOT-753, * 查看
C0805C101K4RAC7800 C0805C101K4RAC7800 KEMET, CAP CER 100PF 16V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
72401L15SO 72401L15SO IDT, Integrated Device Technology Inc, IC FIFO PAR 64X4 15NS 16-SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
hotADUC845BSZ8-3 ADUC845BSZ8-3 Analog Devices Inc., IC MCU 8BIT 8KB FLASH 52MQFP, 52-QFP, * 查看
0277005.V 0277005.V Littelfuse Inc., FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL, Axial, * 查看
IAGN6-1-59-50.0 IAGN6-1-59-50.0 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 50A, -, * 查看
4307R-335J 4307R-335J API Delevan Inc., FIXED IND 3.3MH 80MA 53 OHM TH, Axial, * 查看
FCE17C37SN280 FCE17C37SN280 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR, -, * 查看
TVS07RK-25-43JN-LC TVS07RK-25-43JN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT, -, * 查看
HCM22DRXS HCM22DRXS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-28E-31.250000D
D# SIT1602BI-21-28E-31.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-28E-31.250000D)
SIT1602BI-21-28E-31.250000D
D# 1473-SIT1602BI-21-28E-31.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS