购买 SIT1602BI-21-25S-66.666000G | SIT1602BI-21-25S-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-25S-66.666000G
SIT1602BI-21-25S-66.666000G
SIT1602BI-21-25S-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-25S-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-25S-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-25S-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-25S-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-25S-66.666000G?
CPPC7LZ-A7B6-44.2368TS CPPC7LZ-A7B6-44.2368TS Cardinal Components Inc., OSC XO 44.2368MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AI-2BF-XXS200.000000E SIT9120AI-2BF-XXS200.000000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
M39003/01-2770/HSD M39003/01-2770/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
PS0055BD10373BL1 PS0055BD10373BL1 Vishay Beyschlag, CAP CER 10000PF 4KV DISK, Disk, Metal Fitting - Threaded, * 查看
hotLMV722MX LMV722MX Texas Instruments, IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CMF60365R00FKEA CMF60365R00FKEA Vishay Dale, RES 365 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ADAPT/MCXF/SMAM ADAPT/MCXF/SMAM Siretta Ltd, CONN ADAPT MCX JACK TO SMA PLUG, -, * 查看
V24B48T150BN3 V24B48T150BN3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W, 9-DIP Module, * 查看
NKA0305SC NKA0305SC Murata Power Solutions Inc., CONV DC/DC 1W 3.3VIN 5V SIP DL, 6-SIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-25S-66.666000G
D# SIT1602BI-21-25S-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-25S-66.666000G)
SIT1602BI-21-25S-66.666000G
D# 1473-SIT1602BI-21-25S-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS