购买 SIT1602BI-21-25S-66.600000G | SIT1602BI-21-25S-66.600000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-25S-66.600000G
SIT1602BI-21-25S-66.600000G
SIT1602BI-21-25S-66.600000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-25S-66.600000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-25S-66.600000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-25S-66.600000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-25S-66.600000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-25S-66.600000G?
SIT8209AI-82-28E-166.666666X SIT8209AI-82-28E-166.666666X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
416F3001XCKT 416F3001XCKT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1206J2500821FFT 1206J2500821FFT Knowles Syfer, CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotTPS54627DDA TPS54627DDA Texas Instruments, IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 8SOPWR, 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
ET21J1V3BE1 ET21J1V3BE1 C&K, SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
CMF55121K00FERE CMF55121K00FERE Vishay Dale, RES 121K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CR0603-FX-3300ELF CR0603-FX-3300ELF Bourns Inc., RES SMD 330 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MS3474L20-39AX MS3474L20-39AX TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT, -, * 查看
HSHM-S110B3-5AP1-TG30 HSHM-S110B3-5AP1-TG30 3M, CONN SOCKET HSHM 110POS 6ROW RA, -, * 查看
XC9236C13C4R-G XC9236C13C4R-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-25S-66.600000G
D# SIT1602BI-21-25S-66.600000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-25S-66.600000G)
SIT1602BI-21-25S-66.600000G
D# 1473-SIT1602BI-21-25S-66.600000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS