购买 SIT1602BI-21-25S-33.333000E | SIT1602BI-21-25S-33.333000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-25S-33.333000E
SIT1602BI-21-25S-33.333000E
SIT1602BI-21-25S-33.333000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-25S-33.333000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-25S-33.333000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-25S-33.333000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-25S-33.333000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-25S-33.333000E?
2220J0250683GFT 2220J0250683GFT Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 25V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
860020472004 860020472004 Wurth Electronics Inc., CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看