购买 SIT1602BI-21-25N-38.400000D | SIT1602BI-21-25N-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-25N-38.400000D
SIT1602BI-21-25N-38.400000D
SIT1602BI-21-25N-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-25N-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-25N-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-25N-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-25N-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-25N-38.400000D?
1206Y2000823MXT 1206Y2000823MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.082UF 200V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TPH3205WSB TPH3205WSB Transphorm, GAN FET 650V 36A TO247, TO-247-3, * 查看
hotLP5996SD-1525/NOPB LP5996SD-1525/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 1.5V/2.5V 10SON, 10-WFDFN Exposed Pad, * 查看
hotUCC27201ADRMT UCC27201ADRMT Texas Instruments, IC DVR HIGH/LOW SIDE 3A 8VSON, 8-VDFN Exposed Pad, * 查看
TEA1552T/N1,118 TEA1552T/N1,118 NXP, IC CTLR SMPS SW MODE 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FFA.0S.250.ZTA FFA.0S.250.ZTA LEMO, CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER, -, * 查看
MS3474L1626P MS3474L1626P Souriau, CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-25N-38.400000D
D# SIT1602BI-21-25N-38.400000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-25N-38.400000D)
SIT1602BI-21-25N-38.400000D
D# 1473-SIT1602BI-21-25N-38.400000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS