购买 SIT1602BI-21-25E-38.400000G | SIT1602BI-21-25E-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-25E-38.400000G
SIT1602BI-21-25E-38.400000G
SIT1602BI-21-25E-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-25E-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-25E-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-25E-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-25E-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-25E-38.400000G?
C0805C270J5GACTU C0805C270J5GACTU KEMET, CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
70156-4512 70156-4512 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
TSOP59440TR TSOP59440TR Vishay Semiconductor Opto Division, MOD IR RCVR 40KHZ SIDE VIEW TVCA, -, * 查看
9T06031A9101BBHFT 9T06031A9101BBHFT Yageo, RES SMD 9.1K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SL-108-T-10 SL-108-T-10 Samtec Inc., CONN RCPT .100" 8POS GOLD PCB, -, * 查看
EHT-122-01-S-D-RA-07 EHT-122-01-S-D-RA-07 Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
3282-6PG-318 3282-6PG-318 Conxall/Switchcraft, CONN PLUG 6POS INLINE PIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-25E-38.400000G
D# SIT1602BI-21-25E-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-25E-38.400000G)
SIT1602BI-21-25E-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-21-25E-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS