购买 SIT1602BI-21-18N-66.660000D | SIT1602BI-21-18N-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-18N-66.660000D
SIT1602BI-21-18N-66.660000D
SIT1602BI-21-18N-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-18N-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-18N-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-18N-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-18N-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-18N-66.660000D?
520M05CA16M3680 520M05CA16M3680 CTS-Frequency Controls, OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
JAN1N756D-1 JAN1N756D-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
MBRB2060CT-E3/81 MBRB2060CT-E3/81 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
hotTPS73130DBVT TPS73130DBVT Texas Instruments, IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
ET05MD1SAKE(T&R) ET05MD1SAKE(T&R) C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
TNPW1210267KBEEA TNPW1210267KBEEA Vishay Dale, RES SMD 267K OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CRCW1210510RFKEAHP CRCW1210510RFKEAHP Vishay Dale, RES SMD 510 OHM 1% 3/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
SCRH103R-120 SCRH103R-120 Signal Transformer, FIXED IND 12UH 2.48A 72 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
T38545-05-0 T38545-05-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375", -, * 查看
AYM36DTBT-S664 AYM36DTBT-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-18N-66.660000D
D# SIT1602BI-21-18N-66.660000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-18N-66.660000D)
SIT1602BI-21-18N-66.660000D
D# 1473-SIT1602BI-21-18N-66.660000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS