购买 SIT1602BI-21-18N-38.400000E | SIT1602BI-21-18N-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-18N-38.400000E
SIT1602BI-21-18N-38.400000E
SIT1602BI-21-18N-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-18N-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-18N-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-18N-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-18N-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-18N-38.400000E?
DSC1001AI2-016.0000T DSC1001AI2-016.0000T Microchip Technology, OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead Exposed Pad, * 查看
SIT8008AC-21-33S-26.000000D SIT8008AC-21-33S-26.000000D SiTime, OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ECQ-B1224JF ECQ-B1224JF Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL, Radial, * 查看
MCD250-12IO1 MCD250-12IO1 IXYS, MOD THYRISTOR/DIODE 1200V Y2-DCB, Y2-DCB, * 查看
1SMB5956BT3 1SMB5956BT3 ON Semiconductor, DIODE ZENER 200V 3W SMB, DO-214AA, SMB, * 查看
RCP2512B1K20GET RCP2512B1K20GET Vishay Dale, RES SMD 1.2K OHM 2% 22W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
L77TWB13W3SCSYRM84 L77TWB13W3SCSYRM84 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR, -, * 查看
MS27656E11B4P MS27656E11B4P Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
VI-JNH-IX-B1 VI-JNH-IX-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-21-18N-38.400000E
D# SIT1602BI-21-18N-38.400000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-21-18N-38.400000E)
SIT1602BI-21-18N-38.400000E
D# 1473-SIT1602BI-21-18N-38.400000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS