购买 SIT1602BI-21-18N-31.250000D | SIT1602BI-21-18N-31.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-18N-31.250000D
SIT1602BI-21-18N-31.250000D
SIT1602BI-21-18N-31.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-18N-31.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-18N-31.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-18N-31.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-18N-31.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-18N-31.250000D?
M39003/01-8121H M39003/01-8121H Vishay Sprague, CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL, Axial, * 查看
M39003/01-6366/HSD M39003/01-6366/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 0.47UF 20% 100V AXIAL, Axial, * 查看
BH25M0AWHFV-TR BH25M0AWHFV-TR Rohm Semiconductor, IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6HVSOF, 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
1241.1100.7097 1241.1100.7097 Schurter Inc., SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V, -, * 查看