购买 SIT1602BI-13-XXS-74.176000E | SIT1602BI-13-XXS-74.176000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-XXS-74.176000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-XXS-74.176000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-XXS-74.176000E?
SIT1602BC-72-18E-25.000625G SIT1602BC-72-18E-25.000625G SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 1.8V, 2, -, * 查看
C316C569C3G5TA7301 C316C569C3G5TA7301 KEMET, CAP CER 5.6PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
OSTTJ1211530 OSTTJ1211530 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM, -, * 查看
ECC08DREN-S93 ECC08DREN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100, -, * 查看
VI-J6V-MZ VI-J6V-MZ Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E
D# SIT1602BI-13-XXS-74.176000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-XXS-74.176000E)
SIT1602BI-13-XXS-74.176000E
D# 1473-SIT1602BI-13-XXS-74.176000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS