购买 SIT1602BI-13-XXS-25.000625E | SIT1602BI-13-XXS-25.000625E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-XXS-25.000625E
SIT1602BI-13-XXS-25.000625E
SIT1602BI-13-XXS-25.000625E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-XXS-25.000625E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-XXS-25.000625E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-XXS-25.000625E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-XXS-25.000625E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-XXS-25.000625E?
1812J3K00560GCT 1812J3K00560GCT Knowles Syfer, CAP CER 56PF 3KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MALIEYH07LA422J02K MALIEYH07LA422J02K Vishay BC Components, CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MT53B512M64D4NH-062 WT ES:C TR MT53B512M64D4NH-062 WT ES:C TR Micron Technology Inc., IC SDRAM 32GBIT 1.6GHZ FBGA, -, * 查看
8N3SV76FC-0171CDI 8N3SV76FC-0171CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 622.08MHZ 6CLCC, 6-CLCC, * 查看
H8200RFDA H8200RFDA TE Connectivity Passive Product, RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MS24266R12T12P6 MS24266R12T12P6 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP, -, * 查看
XC6201P232DR-G XC6201P232DR-G Torex Semiconductor Ltd, 10V INPUT 3 TERMINAL VOLTAGE REG, 6-WFDFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-XXS-25.000625E
D# SIT1602BI-13-XXS-25.000625E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-XXS-25.000625E)