购买 SIT1602BI-13-XXE-38.400000G | SIT1602BI-13-XXE-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-XXE-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-XXE-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-XXE-38.400000G?
NTJS3157NT4G NTJS3157NT4G ON Semiconductor, MOSFET N-CH 20V 3.2A SOT-363, 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, * 查看
hotMM3Z6V2ST1G MM3Z6V2ST1G ON Semiconductor, DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323, SC-76, SOD-323, * 查看
ERZ-V14D241 ERZ-V14D241 Panasonic Electronic Components, VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM, Disc 14mm, * 查看
0BLS008.T 0BLS008.T Littelfuse Inc., FUSE CARTRIDGE 8A 250VAC 5AG, 5AG, 10mm x 38.1mm, * 查看
CMF552K4000FHR6 CMF552K4000FHR6 Vishay Dale, RES 2.4K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
641440-1 641440-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN CAP END PANEL MOUNT 3-24POS, -, * 查看
L17SM209S151T L17SM209S151T Amphenol Commercial Products, CONN DSUB RCPT 9POS SMD R/A SLDR, -, * 查看
PT07P-18-30P PT07P-18-30P Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 30POS JAM NUT PIN, -, * 查看
XS2Z31 XS2Z31 Omron Electronics Inc-EMC Div, COVER SPUTTER M12 BLACK RUBBER, -, * 查看
VE-BVY-CX-F1 VE-BVY-CX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G
D# SIT1602BI-13-XXE-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-XXE-38.400000G)
SIT1602BI-13-XXE-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-13-XXE-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS