购买 SIT1602BI-13-33S-33.333000E | SIT1602BI-13-33S-33.333000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-33S-33.333000E
SIT1602BI-13-33S-33.333000E
SIT1602BI-13-33S-33.333000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-33S-33.333000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-33S-33.333000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-33S-33.333000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-33S-33.333000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-33S-33.333000E?
SIT1602BI-81-25N-54.000000Y SIT1602BI-81-25N-54.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 5, -, * 查看
1825Y0160180KCT 1825Y0160180KCT Knowles Syfer, CAP CER 18PF 16V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
KZE6.3VB122M10X16LL KZE6.3VB122M10X16LL United Chemi-Con, CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL, Radial, Can, * 查看
UBW1A471MPD1TD UBW1A471MPD1TD Nichicon, CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotMC9S08GT16ACFCE MC9S08GT16ACFCE NXP, IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN, 32-VFQFN Exposed Pad, * 查看
7213SYZ3BE 7213SYZ3BE C&K, SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V, -, * 查看
A22NL-BPM-TWA-G101-WD A22NL-BPM-TWA-G101-WD Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NO 10A 120V, -, * 查看
9T04021A1001BBHF3 9T04021A1001BBHF3 Yageo, RES SMD 1K OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ACC10DRTI-S93 ACC10DRTI-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-33S-33.333000E
D# SIT1602BI-13-33S-33.333000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-33S-33.333000E)
SIT1602BI-13-33S-33.333000E
D# 1473-SIT1602BI-13-33S-33.333000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS