购买 SIT1602BI-13-33S-33.300000E | SIT1602BI-13-33S-33.300000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-33S-33.300000E
SIT1602BI-13-33S-33.300000E
SIT1602BI-13-33S-33.300000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-33S-33.300000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-33S-33.300000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-33S-33.300000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-33S-33.300000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-33S-33.300000E?
M39003/03-3066/TR M39003/03-3066/TR Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL, Axial, * 查看
1812Y0160822JXT 1812Y0160822JXT Knowles Syfer, CAP CER 8200PF 16V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808J0100683KCR 1808J0100683KCR Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 10V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
CC0805JRNPO9BN201 CC0805JRNPO9BN201 Yageo, CAP CER 200PF 50V NPO 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
GJM1555C1H5R6DB01D GJM1555C1H5R6DB01D Murata, CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
B41858C8128M9 B41858C8128M9 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL, Radial, Can, * 查看
AD5116BCPZ10-RL7 AD5116BCPZ10-RL7 Analog Devices Inc., IC DGTL POT 64POS 10K 8LFCSP, 8-UFDFN Exposed Pad, CSP, * 查看
MS27472E8F35SD MS27472E8F35SD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
ABB108DHAT ABB108DHAT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 216POS .050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-33S-33.300000E
D# SIT1602BI-13-33S-33.300000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-33S-33.300000E)
SIT1602BI-13-33S-33.300000E
D# 1473-SIT1602BI-13-33S-33.300000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS