| 零件编号 | SIT1602BI-13-33S-28.636300E |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 2 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-13-33S-28.636300E D# SIT1602BI-13-33S-28.636300E |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-33S-28.636300E) |
SIT1602BI-13-33S-28.636300E D# 1473-SIT1602BI-13-33S-28.636300E-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS |