购买 SIT1602BI-13-33N-38.400000D | SIT1602BI-13-33N-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-33N-38.400000D
SIT1602BI-13-33N-38.400000D
SIT1602BI-13-33N-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-33N-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-33N-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-33N-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-33N-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-33N-38.400000D?
LGU2Z152MELC LGU2Z152MELC Nichicon, CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
CW001110R0JE12HS CW001110R0JE12HS Vishay Dale, RES 110 OHM 5% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF1210BTE267R RNCF1210BTE267R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 267 OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
4-2176091-0 4-2176091-0 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 147 OHM 0.1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看