购买 SIT1602BI-13-33N-32.768000E | SIT1602BI-13-33N-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-33N-32.768000E
SIT1602BI-13-33N-32.768000E
SIT1602BI-13-33N-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-33N-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-33N-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-33N-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-33N-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-33N-32.768000E?
VJ1812A101KBEAT4X VJ1812A101KBEAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 100PF 500V NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
SN74GTLP21395PWE4 SN74GTLP21395PWE4 Texas Instruments, IC TXRX BUS ADJ EDGE DL 20-TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
1830606 1830606 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM, -, * 查看
1-1546444-0 1-1546444-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.325", -, * 查看
325228-09-0 325228-09-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.325", -, * 查看
0387790385 0387790385 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375", -, * 查看