购买 SIT1602BI-13-30S-66.600000D | SIT1602BI-13-30S-66.600000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-30S-66.600000D
SIT1602BI-13-30S-66.600000D
SIT1602BI-13-30S-66.600000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-30S-66.600000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-30S-66.600000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-30S-66.600000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-30S-66.600000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-30S-66.600000D?
TMK021CG9R7CK-W TMK021CG9R7CK-W Taiyo Yuden, CAP CER 9.7PF 25V NP0 008004, 008004 (0201 Metric), * 查看
BZX284-C15,135 BZX284-C15,135 NXP, DIODE ZENER 15V 400MW SOD2, SOD-110, * 查看
IS45S32800D-7TLA1 IS45S32800D-7TLA1 ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 86TSOP, 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
hotSMCJ440A SMCJ440A Bourns Inc., TVS DIODE 440VWM 713VC SMC, DO-214AB, SMC, * 查看
Y1630500R000D9W Y1630500R000D9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 500 OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
SI8401AA-B-ISR SI8401AA-B-ISR Silicon Labs, DGTL ISOLATOR 1KV 2CH I2C 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
971-009-030-121 971-009-030-121 NorComp Inc., BACKSHELL DB9 DIE CAST NKL 45DEG, -, * 查看
KJB0T21M35JE KJB0T21M35JE ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 79POS WALL MNT SKT, -, * 查看
V110A5H200BL3 V110A5H200BL3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W, Full Brick, * 查看
IH0505S IH0505S XP Power, DC/DC CONVERTER +/-5V 2W, 5-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-30S-66.600000D
D# SIT1602BI-13-30S-66.600000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-30S-66.600000D)
SIT1602BI-13-30S-66.600000D
D# 1473-SIT1602BI-13-30S-66.600000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS