购买 SIT1602BI-13-30S-33.333300G | SIT1602BI-13-30S-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-30S-33.333300G
SIT1602BI-13-30S-33.333300G
SIT1602BI-13-30S-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-30S-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-30S-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-30S-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-30S-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-30S-33.333300G?
MC-406 32.7680K-F0:ROHS MC-406 32.7680K-F0:ROHS EPSON, CRYSTAL 32.7680 KHZ SERIES SMD, 4-SOJ, 2.29mm pitch, * 查看
RDER71H682K0M1H03A RDER71H682K0M1H03A Murata, CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
NLVHC541ADWR2G NLVHC541ADWR2G ON Semiconductor, IC BUFFER NON-INVERTING 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
KAL50FB1R00 KAL50FB1R00 Stackpole Electronics Inc., RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W, Axial, Box, * 查看
BKS-157-01-L-V-TR BKS-157-01-L-V-TR Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT SOCKET, -, * 查看
TMS-105-01-L-S TMS-105-01-L-S Samtec Inc., .050" (1.27MM) MICRO HEADER, -, * 查看
M83723/95W1005N M83723/95W1005N Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
D38999/20JH55HD D38999/20JH55HD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ACT90MG41BN ACT90MG41BN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-30S-33.333300G
D# SIT1602BI-13-30S-33.333300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-30S-33.333300G)
SIT1602BI-13-30S-33.333300G
D# 1473-SIT1602BI-13-30S-33.333300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS