购买 SIT1602BI-13-30N-35.840000G | SIT1602BI-13-30N-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-30N-35.840000G
SIT1602BI-13-30N-35.840000G
SIT1602BI-13-30N-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-30N-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-30N-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-30N-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-30N-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-30N-35.840000G?
T604-019.2M T604-019.2M Connor Winfield, OSC VCTCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD, 10-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AI-3F-18E-74.175824T SIT8208AI-3F-18E-74.175824T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
1206Y0500392JDR 1206Y0500392JDR Knowles Syfer, CAP CER 3900PF 50V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotMAX1658ESA+ MAX1658ESA+ Maxim Integrated, IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotMPC8323ECVRAFDCA MPC8323ECVRAFDCA NXP, IC MPU MPC83XX 333MHZ 516BGA, 516-BBGA, * 查看
CRCW201051K1FKTF CRCW201051K1FKTF Vishay Dale, RES SMD 51.1K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
91618-323LF 91618-323LF Amphenol FCI, CONN RCPT 46POS .100 DBL STR SMD, -, * 查看
MS27656T23A21S MS27656T23A21S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 21POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
VE-B6F-EU-B1 VE-B6F-EU-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-30N-35.840000G
D# SIT1602BI-13-30N-35.840000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-30N-35.840000G)
SIT1602BI-13-30N-35.840000G
D# 1473-SIT1602BI-13-30N-35.840000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS