购买 SIT1602BI-13-30E-3.570000E | SIT1602BI-13-30E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-30E-3.570000E
SIT1602BI-13-30E-3.570000E
SIT1602BI-13-30E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-30E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-30E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-30E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-30E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-30E-3.570000E?
12065A331GAT2A 12065A331GAT2A AVX Corporation, CAP CER 330PF 50V NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotRT9008GE RT9008GE Richtek USA Inc., IC LDO 10A LOW DROPOUT SOT-23-6, SOT-23-6, * 查看
FFSMC10CW FFSMC10CW Cynergy 3, CABLE FLOAT HORZ SPST-NC 10A, -, * 查看
RN55E2430FB14 RN55E2430FB14 Vishay Dale, RES 243 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RN55D4422FR36 RN55D4422FR36 Vishay Dale, RES 44.2K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T04021A22R6CAHF3 9T04021A22R6CAHF3 Yageo, RES SMD 22.6OHM 0.25% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ADUM2286BRIZ ADUM2286BRIZ Analog Devices Inc., DGTL ISO 5KV 2CH GEN PURP 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
MS27473E24B2SA MS27473E24B2SA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 100POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
VE-27L-MY-S VE-27L-MY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-30E-3.570000E
D# SIT1602BI-13-30E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-30E-3.570000E)
SIT1602BI-13-30E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-13-30E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS