购买 SIT1602BI-13-28S-74.250000D | SIT1602BI-13-28S-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28S-74.250000D
SIT1602BI-13-28S-74.250000D
SIT1602BI-13-28S-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28S-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28S-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28S-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28S-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28S-74.250000D?
C911U200JYNDBAWL20 C911U200JYNDBAWL20 KEMET, CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
DSS4240V-7 DSS4240V-7 Diodes Incorporated, TRANS NPN 40V 2A SOT-563, SOT-563, SOT-666, * 查看
C10918_BRIDGET-S C10918_BRIDGET-S Ledil, REFLECTOR FOR BRIDGELUX LEDS, -, * 查看
203-11-8351-2 203-11-8351-2 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR ROCKER, -, * 查看
RNC55J4322DSRSL RNC55J4322DSRSL Vishay Dale, RES 43.2K OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
43F225 43F225 Ohmite, RES 225 OHM 3W 1% AXIAL, Axial, * 查看