购买 SIT1602BI-13-28S-66.666000D | SIT1602BI-13-28S-66.666000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28S-66.666000D
SIT1602BI-13-28S-66.666000D
SIT1602BI-13-28S-66.666000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28S-66.666000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28S-66.666000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28S-66.666000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28S-66.666000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28S-66.666000D?
hotMAX1692EUB+T MAX1692EUB+T Maxim Integrated, IC REG BUCK ADJ 0.6A SYNC 10UMAX, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
Y1758200K000V9L Y1758200K000V9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 200K OHM 2.5W 0.005% AXIAL, Axial, * 查看
CMF5540K200BEEK CMF5540K200BEEK Vishay Dale, RES 40.2K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF651M5000FNEA CMF651M5000FNEA Vishay Dale, RES 1.5M OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
4470-48H 4470-48H API Delevan Inc., FIXED IND 8.2MH 82MA 75 OHM TH, Axial, * 查看
IMC1210BN12NK IMC1210BN12NK Vishay Dale, FIXED IND 12NH 707MA 140 MOHM, 1210 (3225 Metric), * 查看
130417 130417 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RING CIRC 14-16AWG #4 CRIMP, -, * 查看
CTVP00RW-17-73PB-LC CTVP00RW-17-73PB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 73POS PNL MT, -, * 查看
VE-24F-MU-F2 VE-24F-MU-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W, Full Brick, * 查看
VE-BNX-EU-F2 VE-BNX-EU-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28S-66.666000D
D# SIT1602BI-13-28S-66.666000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28S-66.666000D)
SIT1602BI-13-28S-66.666000D
D# 1473-SIT1602BI-13-28S-66.666000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS