购买 SIT1602BI-13-28S-66.660000G | SIT1602BI-13-28S-66.660000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28S-66.660000G
SIT1602BI-13-28S-66.660000G
SIT1602BI-13-28S-66.660000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28S-66.660000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28S-66.660000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28S-66.660000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28S-66.660000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28S-66.660000G?
SIT8208AC-22-25E-12.800000T SIT8208AC-22-25E-12.800000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
1812J0630220FCR 1812J0630220FCR Knowles Syfer, CAP CER 22PF 63V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1812J1K20121GCT 1812J1K20121GCT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
RNC55H1293BSRSL RNC55H1293BSRSL Vishay Dale, RES 129K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CR1206-JW-820ELF CR1206-JW-820ELF Bourns Inc., RES SMD 82 OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RC1608F2803CS RC1608F2803CS Samsung, RES SMD 280K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1678981 1678981 Phoenix Contact, INSERT MALE 24POS TERMINAL BLOCK, -, * 查看
EBM06DTAI EBM06DTAI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
VI-JNB-IY-B1 VI-JNB-IY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28S-66.660000G
D# SIT1602BI-13-28S-66.660000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28S-66.660000G)
SIT1602BI-13-28S-66.660000G
D# 1473-SIT1602BI-13-28S-66.660000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS