购买 SIT1602BI-13-28S-33.333300E | SIT1602BI-13-28S-33.333300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28S-33.333300E
SIT1602BI-13-28S-33.333300E
SIT1602BI-13-28S-33.333300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28S-33.333300E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28S-33.333300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28S-33.333300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28S-33.333300E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28S-33.333300E?
1812J0500223KCR 1812J0500223KCR Knowles Syfer, CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
750082180 750082180 Wurth Electronics Midcom, TRANSFORMER 1:1, -, * 查看
hot74LCX06MTC 74LCX06MTC Fairchild/ON Semiconductor, IC INVERTER HEX/BUFF OD 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
YR1B53K6CC YR1B53K6CC TE Connectivity Passive Product, RES 53.6K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
2512R-183G 2512R-183G API Delevan Inc., FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD, 2-SMD, * 查看
12-0625-71 12-0625-71 Aries Electronics, 0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT, -, * 查看
PEC03SFEN PEC03SFEN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 3POS, -, * 查看
10022753-130LF 10022753-130LF Amphenol FCI, CONN CIC RCPT 30POS 2.54MM, -, * 查看
D38999/26JA35PB D38999/26JA35PB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
X4323V8I-4.5A X4323V8I-4.5A Renesas Electronics America, IC SUPERVISOR CPU 32K EE 8-TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28S-33.333300E
D# SIT1602BI-13-28S-33.333300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28S-33.333300E)
SIT1602BI-13-28S-33.333300E
D# 1473-SIT1602BI-13-28S-33.333300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS