购买 SIT1602BI-13-28S-28.636300D | SIT1602BI-13-28S-28.636300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28S-28.636300D
SIT1602BI-13-28S-28.636300D
SIT1602BI-13-28S-28.636300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28S-28.636300D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28S-28.636300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28S-28.636300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28S-28.636300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28S-28.636300D?
6.3MS5330MEFC8X5 6.3MS5330MEFC8X5 Rubycon, CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotADP150ACBZ-3.3-R7 ADP150ACBZ-3.3-R7 Analog Devices Inc., IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4WLCSP, 4-WFBGA, WLCSP, * 查看
hotSC182ULTRT SC182ULTRT Semtech Corporation, IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD, -, * 查看
MT28F004B5VG-8 B TR MT28F004B5VG-8 B TR Micron Technology Inc., IC FLASH 4MBIT 80NS 40TSOP, 40-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
1860235W3D 1860235W3D Visual Communications Company - VCC, LED BAYONET T3-1/4 24V WHT DIF, -, * 查看
FLPR6.0-BC FLPR6.0-BC Bivar Inc., LED LIGHT PIPE GREEN/RED FLEX 6", -, * 查看
4301.6014 4301.6014 Schurter Inc., PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, -, * 查看
TV06RQDZ-17-2S-LC TV06RQDZ-17-2S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE, -, * 查看
VE-J63-MY-S VE-J63-MY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28S-28.636300D
D# SIT1602BI-13-28S-28.636300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28S-28.636300D)
SIT1602BI-13-28S-28.636300D
D# 1473-SIT1602BI-13-28S-28.636300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS