购买 SIT1602BI-13-28S-24.576000D | SIT1602BI-13-28S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28S-24.576000D
SIT1602BI-13-28S-24.576000D
SIT1602BI-13-28S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28S-24.576000D?
ECW-F4684HL ECW-F4684HL Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.68UF 3% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
TPCC8002-H(TE12LQM TPCC8002-H(TE12LQM Toshiba Semiconductor and Storage, MOSFET N-CH 30V 22A 8TSON, 8-VDFN Exposed Pad, * 查看
hotMN13821SKP MN13821SKP Panasonic Electronic Components, IC VOLT DETECT 2.8V N-CH OD SMD, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
IMA32651C IMA32651C Crouzet, SENS INDUCT PROX 3W PNP NO 2M, Cylinder, Threaded - M5, * 查看
2981460 2981460 Phoenix Contact, UNIVERSAL SAFETY RELAY DIN RAIL, -, * 查看
CMF65200K00GKBF CMF65200K00GKBF Vishay Dale, RES 200K OHM 1.5W 2% AXIAL, Axial, * 查看
TNPW1210787KBETA TNPW1210787KBETA Vishay Dale, RES SMD 787K OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CRCW120682K5FKTC CRCW120682K5FKTC Vishay Dale, RES SMD 82.5K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
D38999/26ZG75BA D38999/26ZG75BA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE, -, * 查看
XC9235C26CER-G XC9235C26CER-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28S-24.576000D
D# SIT1602BI-13-28S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28S-24.576000D)
SIT1602BI-13-28S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BI-13-28S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS