购买 SIT1602BI-13-28N-3.570000E | SIT1602BI-13-28N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28N-3.570000E
SIT1602BI-13-28N-3.570000E
SIT1602BI-13-28N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28N-3.570000E?
B43504A5277M82 B43504A5277M82 EPCOS (TDK), CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 3 Lead, * 查看
V47ZS7P V47ZS7P Littelfuse Inc., VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM, Disc 14mm, * 查看
LB26SKW01-01-JB LB26SKW01-01-JB NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V, -, * 查看
RN65C1503BBSL RN65C1503BBSL Vishay Dale, RES 150K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC55J8561BRRSL RNC55J8561BRRSL Vishay Dale, RES 8.56K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
EXB-14V274JX EXB-14V274JX Panasonic Electronic Components, RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0302, 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
ISC1812RQ150J ISC1812RQ150J Vishay Dale, FIXED IND 15UH 252MA 1.1 OHM SMD, 1812 (4532 Metric), * 查看
PREC004DGAN-M71RC PREC004DGAN-M71RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100" DUAL R/A 8POS, -, * 查看
5-1634530-1 5-1634530-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM, -, * 查看
VE-B1K-IY-B1 VE-B1K-IY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28N-3.570000E
D# SIT1602BI-13-28N-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28N-3.570000E)
SIT1602BI-13-28N-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-13-28N-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS