购买 SIT1602BI-13-28E-33.330000G | SIT1602BI-13-28E-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28E-33.330000G
SIT1602BI-13-28E-33.330000G
SIT1602BI-13-28E-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28E-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28E-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28E-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28E-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28E-33.330000G?
SIT1602BI-32-33N-38.400000Y SIT1602BI-32-33N-38.400000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
K472M15X7RK53H5 K472M15X7RK53H5 Vishay BC Components, CAP CER 4700PF 200V X7R RADIAL, Radial, * 查看
GCM1885C1H2R4CA16D GCM1885C1H2R4CA16D Murata, CAP CER 2.4PF 50V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
UVR2CR47MED1TA UVR2CR47MED1TA Nichicon, CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL, Radial, Can, * 查看
AF0201FR-07510RL AF0201FR-07510RL Yageo, RES SMD 510 OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
SFH213-PPPC-D13-ID-BK-M181 SFH213-PPPC-D13-ID-BK-M181 Sullins Connector Solutions, CONN SOCKET IDC 26POS W/STR GOLD, -, * 查看
1938997-1 1938997-1 TE Connectivity AMP Connectors, CASS, 50, 6P, MPO STD-MTRJ STD, -, * 查看
CTVP00RW-25-35JA CTVP00RW-25-35JA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 128POS GOLD CRMP, -, * 查看
D38999/26MC8PA D38999/26MC8PA Souriau, CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
CTVS07RF-25-90AD CTVS07RF-25-90AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT, -, * 查看
D38999/20LC4BN D38999/20LC4BN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT, -, * 查看
GBB95DHAT GBB95DHAT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 190POS .050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28E-33.330000G
D# SIT1602BI-13-28E-33.330000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28E-33.330000G)
SIT1602BI-13-28E-33.330000G
D# 1473-SIT1602BI-13-28E-33.330000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS