购买 SIT1602BI-13-28E-3.570000E | SIT1602BI-13-28E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-28E-3.570000E
SIT1602BI-13-28E-3.570000E
SIT1602BI-13-28E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-28E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-28E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-28E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-28E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-28E-3.570000E?
0603J0630101JFR 0603J0630101JFR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CL21C060CBANNNC CL21C060CBANNNC Samsung, CAP CER 6PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SPMWH12245Q5W8PKSA SPMWH12245Q5W8PKSA Samsung, MIDDLE POWER LED SERES 2835 6V R, -, * 查看
RWR82SR715FRB12 RWR82SR715FRB12 Vishay Dale, RES 0.715 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RLR07C1544FRB14 RLR07C1544FRB14 Vishay Dale, RES 1.54M OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
RN60E2613BRE6 RN60E2613BRE6 Vishay Dale, RES 261K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
MS17346R36C9P MS17346R36C9P Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 31POS BOX MT W/PINS, -, * 查看
KJB6T17W26PD KJB6T17W26PD ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 26POS CABLE PIN, -, * 查看
CTVP00RW-21-121P-P3 CTVP00RW-21-121P-P3 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 121POS GOLD SLDR, -, * 查看
MI-J62-MZ-F1 MI-J62-MZ-F1 Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 270VIN 15VOUT 25W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-28E-3.570000E
D# SIT1602BI-13-28E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-28E-3.570000E)
SIT1602BI-13-28E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-13-28E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS