购买 SIT1602BI-13-25S-37.500000E | SIT1602BI-13-25S-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-25S-37.500000E
SIT1602BI-13-25S-37.500000E
SIT1602BI-13-25S-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-25S-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-25S-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-25S-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-25S-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-25S-37.500000E?
SIT8208AC-23-33E-6.000000Y SIT8208AC-23-33E-6.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
NCX2220DP,125 NCX2220DP,125 NXP, IC COMPARATOR LOW VOLTAGE 8TSSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
LTC1069-1IS8#TRPBF LTC1069-1IS8#TRPBF Linear Technology, IC FILTR 8TH ORDER LOWPASS 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0031.1762 0031.1762 Schurter Inc., FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT, -, * 查看