购买 SIT1602BI-13-25N-35.840000D | SIT1602BI-13-25N-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-25N-35.840000D
SIT1602BI-13-25N-35.840000D
SIT1602BI-13-25N-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-25N-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-25N-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-25N-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-25N-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-25N-35.840000D?
25AA160-I/P 25AA160-I/P Microchip Technology, IC EEPROM 16KBIT 1MHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CRGV0603F150K CRGV0603F150K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
3631B220ML 3631B220ML TE Connectivity Passive Product, FIXED IND 22UH 2.3A 62 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
TVP00DT-13-35HN TVP00DT-13-35HN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP, -, * 查看
HBC44HEYH HBC44HEYH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
1414393 1414393 Phoenix Contact, CONNECTOR M12 REC 8POS RJ45, -, * 查看
VI-J4W-MW VI-J4W-MW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W, Half Brick, * 查看
VE-B6P-EV-F1 VE-B6P-EV-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-25N-35.840000D
D# SIT1602BI-13-25N-35.840000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-25N-35.840000D)
SIT1602BI-13-25N-35.840000D
D# 1473-SIT1602BI-13-25N-35.840000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS