购买 SIT1602BI-13-25E-77.760000E | SIT1602BI-13-25E-77.760000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-25E-77.760000E
SIT1602BI-13-25E-77.760000E
SIT1602BI-13-25E-77.760000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-25E-77.760000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-25E-77.760000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-25E-77.760000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-25E-77.760000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-25E-77.760000E?
ACOL-10.000MHZ-EK ACOL-10.000MHZ-EK Abracon LLC, OSC XO 10.000MHZ TTL PC PIN, 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), * 查看
109D825X9060C2 109D825X9060C2 Vishay Sprague, CAP TANT 8.2UF 60V 10% AXIAL, Axial, * 查看
B32562J3824J000 B32562J3824J000 EPCOS (TDK), CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC 2DIP, 2-DIP, * 查看
1808J2500330KDR 1808J2500330KDR Knowles Syfer, CAP CER 33PF 250V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
RCER71H155K2M1H03A RCER71H155K2M1H03A Murata, CAP CER 1.5UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
70156-1534 70156-1534 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
RN60C8252BRSL RN60C8252BRSL Vishay Dale, RES 82.5K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-PA3D8253V ERJ-PA3D8253V Panasonic Electronic Components, RES SMD 825K OHM 0.5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CA3102E18-19SXB04A34 CA3102E18-19SXB04A34 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
ACT96ME35BN ACT96ME35BN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE, -, * 查看
VE-JWW-EX-S VE-JWW-EX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-25E-77.760000E
D# SIT1602BI-13-25E-77.760000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-25E-77.760000E)
SIT1602BI-13-25E-77.760000E
D# 1473-SIT1602BI-13-25E-77.760000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS