购买 SIT1602BI-13-18S-66.660000E | SIT1602BI-13-18S-66.660000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18S-66.660000E
SIT1602BI-13-18S-66.660000E
SIT1602BI-13-18S-66.660000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18S-66.660000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18S-66.660000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18S-66.660000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18S-66.660000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18S-66.660000E?
103MWR400K 103MWR400K Illinois Capacitor, CAP FILM 10000PF 400VDC AXIAL, Axial, * 查看
EEU-FC1H220H EEU-FC1H220H Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotTLC7725IDRG4 TLC7725IDRG4 Texas Instruments, IC 2.25V SUPPLY MONITOR 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
HCPL-070A#500 HCPL-070A#500 Broadcom Limited, OPTOISO 3.75KV DARL W/BASE 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0395432218 0395432218 Molex, LLC, 5MM EUROBLOCK PC 45 BLK 18POS, -, * 查看