购买 SIT1602BI-13-18S-37.500000E | SIT1602BI-13-18S-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18S-37.500000E
SIT1602BI-13-18S-37.500000E
SIT1602BI-13-18S-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18S-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18S-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18S-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18S-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18S-37.500000E?
1808J0500180KCT 1808J0500180KCT Knowles Syfer, CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MCP1703AT-2802E/MB MCP1703AT-2802E/MB Microchip Technology, IC REG LINEAR 2.8V 250MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
7213P3YW4QE 7213P3YW4QE C&K, SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V, -, * 查看
1941870000 1941870000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM, -, * 查看