购买 SIT1602BI-13-18S-33.333330G | SIT1602BI-13-18S-33.333330G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18S-33.333330G
SIT1602BI-13-18S-33.333330G
SIT1602BI-13-18S-33.333330G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18S-33.333330G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18S-33.333330G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18S-33.333330G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18S-33.333330G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18S-33.333330G?
511BCB-ABAG 511BCB-ABAG Silicon Labs, OSC PROG LVDS 3.3V EN/DS 20PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
C1808C271JZGACTU C1808C271JZGACTU KEMET, CAP CER 270PF 2.5KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
EKYB350ELL272MK40S EKYB350ELL272MK40S United Chemi-Con, CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
169041011203 169041011203 Dialight, PMI BASE 11/16 INCAND BAY SOLDER, -, * 查看
SFS4-L-DC48V-D SFS4-L-DC48V-D Panasonic Electric Works, RELAY SAFETY 6PST 6A 48V, -, * 查看
RWR78S1500FRS73 RWR78S1500FRS73 Vishay Dale, RES 150 OHM 10W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
VE-J6L-IW-S VE-J6L-IW-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-18S-33.333330G
D# SIT1602BI-13-18S-33.333330G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-18S-33.333330G)