购买 SIT1602BI-13-18S-33.333300D | SIT1602BI-13-18S-33.333300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18S-33.333300D
SIT1602BI-13-18S-33.333300D
SIT1602BI-13-18S-33.333300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18S-33.333300D Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18S-33.333300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18S-33.333300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18S-33.333300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18S-33.333300D?
SIT9120AI-2D1-25E106.250000T SIT9120AI-2D1-25E106.250000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
AP035A101JQT2A AP035A101JQT2A AVX Corporation, CAP CER 100PF 50V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C333C102JAG5TA C333C102JAG5TA KEMET, CAP CER RAD 1NF 250V C0G 5%, -, * 查看
885012208018 885012208018 Wurth Electronics Inc., CAP CER 10UF 10V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看