购买 SIT1602BI-13-18N-8.192000E | SIT1602BI-13-18N-8.192000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18N-8.192000E
SIT1602BI-13-18N-8.192000E
SIT1602BI-13-18N-8.192000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 8
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18N-8.192000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18N-8.192000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18N-8.192000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18N-8.192000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18N-8.192000E?
SIT3922AC-1CF-33EM622.080000Y SIT3922AC-1CF-33EM622.080000Y SiTime, OSC DCXO 622.0800MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-83-28N-18.432000Y SIT1602BI-83-28N-18.432000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
ABM11W-40.6100MHZ-4-B2U-T3 ABM11W-40.6100MHZ-4-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 40.610MHZ 4PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
ECW-H20123HV ECW-H20123HV Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.012UF 3% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1210Y0160822GCT 1210Y0160822GCT Knowles Syfer, CAP CER 8200PF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
337HSM050M 337HSM050M Illinois Capacitor, CAP ALUM 330UF 20% 50V THRU HOLE, Radial, Can, * 查看
7208J2ZQE3 7208J2ZQE3 C&K, SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V, -, * 查看
PTN0805E4021BST1 PTN0805E4021BST1 Vishay Thin Film, RES 4.02K OHM 0.1% 1/5W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
OSTHM103081 OSTHM103081 On Shore Technology Inc., CONN TERM BLOCK 10POS 3.81MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-18N-8.192000E
D# SIT1602BI-13-18N-8.192000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-18N-8.192000E)
SIT1602BI-13-18N-8.192000E
D# 1473-SIT1602BI-13-18N-8.192000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS