购买 SIT1602BI-13-18N-33.330000G | SIT1602BI-13-18N-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18N-33.330000G
SIT1602BI-13-18N-33.330000G
SIT1602BI-13-18N-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18N-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18N-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18N-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18N-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18N-33.330000G?
SIT8208AI-GF-33E-38.400000T SIT8208AI-GF-33E-38.400000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
C927U820JYSDBAWL20 C927U820JYSDBAWL20 KEMET, CAP CER 82PF 400VAC SL RADIAL, Radial, Disc, * 查看
hotS-L2985B33-H4T1 S-L2985B33-H4T1 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 3.3V 150MA WLP-4B, 4-UFBGA, WLCSP, * 查看
CP000713R00JE14 CP000713R00JE14 Vishay Dale, RES 13 OHM 7W 5% AXIAL, Axial, * 查看
8532-07L 8532-07L API Delevan Inc., FIXED IND 3.3UH 4.7A 16 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
CA3106R22-19PXF80 CA3106R22-19PXF80 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS, -, * 查看
ECC06DPMI ECC06DPMI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
VI-JTN-CY-B1 VI-JTN-CY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-18N-33.330000G
D# SIT1602BI-13-18N-33.330000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-18N-33.330000G)
SIT1602BI-13-18N-33.330000G
D# 1473-SIT1602BI-13-18N-33.330000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS