购买 SIT1602BI-13-18N-30.000000E | SIT1602BI-13-18N-30.000000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-13-18N-30.000000E
SIT1602BI-13-18N-30.000000E
SIT1602BI-13-18N-30.000000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-13-18N-30.000000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-13-18N-30.000000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-13-18N-30.000000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-13-18N-30.000000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-13-18N-30.000000E?
ABM12W-33.3300MHZ-8-D2X-T3 ABM12W-33.3300MHZ-8-D2X-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 33.330MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
MAX6043AAUT10#TG16 MAX6043AAUT10#TG16 Maxim Integrated, IC VREF SERIES 10V SOT-6, SOT-23-6, * 查看
1887202-1 1887202-1 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, XT424LC4, -, * 查看
9T04021A60R4DAHF3 9T04021A60R4DAHF3 Yageo, RES SMD 60.4 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CRCW201036K5FKEFHP CRCW201036K5FKEFHP Vishay Dale, RES SMD 36.5K OHM 1% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ER1025-10KS ER1025-10KS API Delevan Inc., FIXED IND 390NH 700MA 300 MOHM, Axial, * 查看
1-1877068-9 1-1877068-9 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 7POS 80 DEG GRAY/GREEN, -, * 查看
307-025-541-104 307-025-541-104 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-13-18N-30.000000E
D# SIT1602BI-13-18N-30.000000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 30MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-13-18N-30.000000E)
SIT1602BI-13-18N-30.000000E
D# 1473-SIT1602BI-13-18N-30.000000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 30.0000MHZ H/LV-CMOS