购买 SIT1602BI-12-XXE-66.666600D | SIT1602BI-12-XXE-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-XXE-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-XXE-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-XXE-66.666600D?
PBRC-2.44AR PBRC-2.44AR AVX Corp/Kyocera Corp, CER RES 2.4400MHZ SMD, 2-SMD, Non-Standard, * 查看
511FAA-CAAG 511FAA-CAAG Silicon Labs, OSC PROG LVDS 2.5V EN/DS 50PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
0805J0630472MDR 0805J0630472MDR Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 63V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
74ALVT16652DGG,118 74ALVT16652DGG,118 NXP, IC 16BIT BUS TXRX 3-ST 56TSSOP, 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
hotTLC2201ACDR TLC2201ACDR Texas Instruments, IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotADG774BR-REEL7 ADG774BR-REEL7 Analog Devices Inc., IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0HEV030.ZXISO 0HEV030.ZXISO Littelfuse Inc., FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE, Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), * 查看
RCP0603B62R0JS3 RCP0603B62R0JS3 Vishay Dale, RES SMD 62 OHM 5% 3.9W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
OSTTT094180 OSTTT094180 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK PLUG 9POS 3.81MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D
D# SIT1602BI-12-XXE-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-XXE-66.666600D)
SIT1602BI-12-XXE-66.666600D
D# 1473-SIT1602BI-12-XXE-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS