购买 SIT1602BI-12-XXE-66.660000E | SIT1602BI-12-XXE-66.660000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-XXE-66.660000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-XXE-66.660000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-XXE-66.660000E?
M39003/03-0147H M39003/03-0147H Vishay Sprague, CAP TANT 3.3UF 10% 20V AXIAL, Axial, * 查看
B25834L5685K9 B25834L5685K9 EPCOS (TDK), CAP FILM 6.8UF 10% 750VAC SCREW, Radial, Can, * 查看
ECW-HA3C242HB ECW-HA3C242HB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 2400PF 3% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
0603Y0500152JCR 0603Y0500152JCR Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1.30075.0210104 1.30075.0210104 RAFI USA, RAFIX 16 TOGGLE SWITCH, -, * 查看
5-282002-2 5-282002-2 TE Connectivity AMP Connectors, AMP MONO-SHAPE TAB CONN 2P.YE, -, * 查看
D38999/26MJ29SD D38999/26MJ29SD Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ABC06DRTN ABC06DRTN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E
D# SIT1602BI-12-XXE-66.660000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-XXE-66.660000E)
SIT1602BI-12-XXE-66.660000E
D# 1473-SIT1602BI-12-XXE-66.660000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS