购买 SIT1602BI-12-XXE-40.500000D | SIT1602BI-12-XXE-40.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-XXE-40.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-XXE-40.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-XXE-40.500000D?
SIT9120AC-2C1-XXS106.250000X SIT9120AC-2C1-XXS106.250000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
1210J1000471FCR 1210J1000471FCR Knowles Syfer, CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1210J0160153KCR 1210J0160153KCR Knowles Syfer, CAP CER 0.015UF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RWR74S1002FMRSL RWR74S1002FMRSL Vishay Dale, RES 10K OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-8ENF8873V ERJ-8ENF8873V Panasonic Electronic Components, RES SMD 887K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
D38999/24FB5BE D38999/24FB5BE TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT, -, * 查看
VE-B5W-IV-F3 VE-B5W-IV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D
D# SIT1602BI-12-XXE-40.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-XXE-40.500000D)
SIT1602BI-12-XXE-40.500000D
D# 1473-SIT1602BI-12-XXE-40.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS