购买 SIT1602BI-12-33S-33.333000G | SIT1602BI-12-33S-33.333000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-33S-33.333000G
SIT1602BI-12-33S-33.333000G
SIT1602BI-12-33S-33.333000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-33S-33.333000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-33S-33.333000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-33S-33.333000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-33S-33.333000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-33S-33.333000G?
FOXSDLF/060R-20/TR FOXSDLF/060R-20/TR Fox Electronics, CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD, HC49/US, * 查看
505PHC330KJ 505PHC330KJ Illinois Capacitor, CAP FILM 5UF 10% 330VDC AXIAL, Axial, * 查看
0805J3000910KQT 0805J3000910KQT Knowles Syfer, CAP CER 91PF 300V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CL05X105KP5NNNC CL05X105KP5NNNC Samsung, CAP CER 1UF 10V X6S 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MBA02040C5763FRP00 MBA02040C5763FRP00 Vishay BC Components, RES 576K OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
TV07RQW-17-60PB TV07RQW-17-60PB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ACC36DTMH-S189 ACC36DTMH-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100, -, * 查看
ECC50DTBS ECC50DTBS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-33S-33.333000G
D# SIT1602BI-12-33S-33.333000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-33S-33.333000G)
SIT1602BI-12-33S-33.333000G
D# 1473-SIT1602BI-12-33S-33.333000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS