购买 SIT1602BI-12-33S-33.300000G | SIT1602BI-12-33S-33.300000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-33S-33.300000G
SIT1602BI-12-33S-33.300000G
SIT1602BI-12-33S-33.300000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-33S-33.300000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-33S-33.300000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-33S-33.300000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-33S-33.300000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-33S-33.300000G?
SIT9120AI-1B1-33E133.333333G SIT9120AI-1B1-33E133.333333G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
hotLTC3114IDHC-1#PBF LTC3114IDHC-1#PBF Linear Technology, IC REG BCK BST ADJ 1A SYNC 16DFN, 16-WFDFN Exposed Pad, * 查看
MC10EP16VADR2 MC10EP16VADR2 ON Semiconductor, IC RCVR/DRVR 5V DIFF ECL 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CY2CC810OXI CY2CC810OXI Cypress Semiconductor Corp, IC CLK BUFFER 1:10 650MHZ 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RT1210CRD0778R7L RT1210CRD0778R7L Yageo, RES SMD 78.7 OHM 0.25% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0357252411 0357252411 Molex, LLC, CONN QC RCPT 14-18AWG 0.250, -, * 查看
FI-S3P-HFE-E1500 FI-S3P-HFE-E1500 JAE Electronics, CONN RCPT 1.25MM 3POS SMD R/A, -, * 查看
NRPN141PAEN-RC NRPN141PAEN-RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 2MM SINGLE STR 14POS, -, * 查看
DJT14F25-35JN DJT14F25-35JN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SKT, -, * 查看
HCC15HEYH HCC15HEYH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-33S-33.300000G
D# SIT1602BI-12-33S-33.300000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-33S-33.300000G)
SIT1602BI-12-33S-33.300000G
D# 1473-SIT1602BI-12-33S-33.300000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS