购买 SIT1602BI-12-33S-33.300000D | SIT1602BI-12-33S-33.300000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-33S-33.300000D
SIT1602BI-12-33S-33.300000D
SIT1602BI-12-33S-33.300000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-33S-33.300000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-33S-33.300000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-33S-33.300000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-33S-33.300000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-33S-33.300000D?
SIT9120AI-2CF-XXS200.000000Y SIT9120AI-2CF-XXS200.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
CL03B331KO3NNNC CL03B331KO3NNNC Samsung, CAP CER 330PF 16V X7R 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
Y0789150R000Q9L Y0789150R000Q9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 150 OHM 0.3W 0.02% RADIAL, Radial, * 查看
RLR07C3480FRRSL RLR07C3480FRRSL Vishay Dale, RES 348 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
H4P12KFZA H4P12KFZA TE Connectivity Passive Product, RES 12K OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MCR10EZHF1051 MCR10EZHF1051 Rohm Semiconductor, RES SMD 1.05K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
801-83-025-20-101101 801-83-025-20-101101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL, -, * 查看
D38999/20MD97JC D38999/20MD97JC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP, -, * 查看
EML15US24-T EML15US24-T XP Power, AC/DC CONVERTER 24V 15W, -, * 查看
VE-J41-CX-F4 VE-J41-CX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-33S-33.300000D
D# SIT1602BI-12-33S-33.300000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-33S-33.300000D)
SIT1602BI-12-33S-33.300000D
D# 1473-SIT1602BI-12-33S-33.300000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS