购买 SIT1602BI-12-33N-38.400000G | SIT1602BI-12-33N-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-33N-38.400000G
SIT1602BI-12-33N-38.400000G
SIT1602BI-12-33N-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-33N-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-33N-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-33N-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-33N-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-33N-38.400000G?
FK2600017 FK2600017 Diodes Incorporated, OSCILLATOR XO 26.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ASCO2-13.000MHZ-EK-T3 ASCO2-13.000MHZ-EK-T3 Abracon LLC, OSC XO 13.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ALS70A623NP100 ALS70A623NP100 KEMET, CAP ALUM 62000UF 20% 100V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
BZX384-C7V5,115 BZX384-C7V5,115 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323, SC-76, SOD-323, * 查看
031301.6H 031301.6H Littelfuse Inc., FUSE GLASS 1.6A 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
CC4825W3URH CC4825W3URH Crydom Co., RELAY SSR DUAL 25A RNDM PNL MNT, Hockey Puck, * 查看
RG1005P-363-W-T5 RG1005P-363-W-T5 Susumu, RES SMD 36K OHM 0.05% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
YK44A1103000G YK44A1103000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374", -, * 查看
8LT215F35PC-LC 8LT215F35PC-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT, -, * 查看
307-056-500-202 307-056-500-202 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-33N-38.400000G
D# SIT1602BI-12-33N-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-33N-38.400000G)
SIT1602BI-12-33N-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-12-33N-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS