购买 SIT1602BI-12-33N-32.768000D | SIT1602BI-12-33N-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-33N-32.768000D
SIT1602BI-12-33N-32.768000D
SIT1602BI-12-33N-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-33N-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-33N-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-33N-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-33N-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-33N-32.768000D?
416F50012IDR 416F50012IDR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
ECQ-E2273KB3 ECQ-E2273KB3 Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC RAD, Radial, * 查看
F1772SX244731KKIB0 F1772SX244731KKIB0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
1812J0500472GFT 1812J0500472GFT Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0603J1501P00BQT 0603J1501P00BQT Knowles Syfer, CAP CER 1PF 150V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
S-1137D25-I6T2U S-1137D25-I6T2U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA SNT6A, 6-SMD, Flat Leads, * 查看
KTK-35 KTK-35 Eaton, FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC 5AG, 5AG, 10mm x 38.1mm, * 查看