购买 SIT1602BI-12-30S-66.666600E | SIT1602BI-12-30S-66.666600E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-30S-66.666600E
SIT1602BI-12-30S-66.666600E
SIT1602BI-12-30S-66.666600E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-30S-66.666600E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-30S-66.666600E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-30S-66.666600E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-30S-66.666600E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-30S-66.666600E?
JANTXV1N3045BUR-1 JANTXV1N3045BUR-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 110V 1W DO213AB, DO-213AB, MELF (Glass), * 查看
RG1005N-241-B-T5 RG1005N-241-B-T5 Susumu, RES SMD 240 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RNCF0603BTC33R2 RNCF0603BTC33R2 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 33.2 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ERA-3APB272V ERA-3APB272V Panasonic Electronic Components, RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
76384-406LF 76384-406LF Amphenol FCI, CONN HEADER 6POS .100" STR TIN, -, * 查看
GEC06DRYN-S93 GEC06DRYN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
6450553-6 6450553-6 TE Connectivity AMP Connectors, MBXL VERT RCPT 3ACP, -, * 查看
VI-B3R-EW VI-B3R-EW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-30S-66.666600E
D# SIT1602BI-12-30S-66.666600E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-30S-66.666600E)
SIT1602BI-12-30S-66.666600E
D# 1473-SIT1602BI-12-30S-66.666600E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS